Від стабільності — до добробуту!

Владислав Валентинович Лук’янов

Владислав Валентинович Лук’янов - Освіта вища: з 1981 року по 1986 рік навчався в Одеському інституті інженерів морського флоту, спеціальність «управління морським транспортом», кваліфікація «інженер». З 2003 року навчається в Національній академії внутрішніх справ України.

Владислав Валентинович Лук’янов

Трудова діяльність: з 1986 року по 1989 рік – стивідор морського торгівельного порту, з 1990 року по 1992 рік – директор підприємства «Сфера», з 1992 року по 1994 рік – комерційний директор підприємства «Ноосфера», з 1994 року по 1995 рік – керівник управління інвестиціями в Зовнішньоекономічному акціонерному товаристві «Керамет».

З 1995 року по 2006 рік - президент Товариства з обмеженою відповідальністю «Фін-Форт»

З травня 2006 року – народний депутат України.

Громадська діяльність: депутат Донецької обласної ради двох скликань (1998, 2002 роки); з 2002 року - голова постійної комісії з питань соціальної політики Донецької обласної ради.

Член Партії регіонів.

Одружений. Склад сім’ї: дружина – Лук’янова Наталія Петрівна, народилась 12 жовтня 1976 року, домогосподарка; син – Лук’янов Артем Владиславович, народився 21 вересня 1995 року; донька – Лук’янова Дар’я Владиславівна, народилась 22 грудня 1996 року.

14 грудня 2012 11:50

Владислав Лук’янов: Сьогодні в парламенті є стабільна більшість і необхідно, щоб опозиція не йшла з зали, а працювала

Голосування за керівництво Верховної Ради дає підстави сподіватись, що парламент VІІ скликання працюватиме плідно та підтримуватиме рішення, необхідні для Української держави. Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат, член фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у ВР Владислав Лук’янов.

Говорячи про обрання Володимира Рибака спікером парламенту, народний депутат зауважив, що «Володимир Рибак – розумна, досвідчена, мудра людина. І що головне для цього парламенту – це поміркована людина».

«Вважаю, що життєвий досвід Володимира Рибака дозволить йому мудро вирішувати складні ситуації, які можуть траплятись у парламенті. І я впевнений, що цей парламент може працювати довго і плідно», - додав він.

Політик зауважив, що у Верховній Раді йтиметься про врахування думки опозиції. «І те, що саме від нової політичної команди, від молодої сили був обраний один із віце-спікерів, свідчить про те, що, насправді, ми зацікавлені в тому, аби мати широку підтримку рішень, які потрібні Українській державі», - зазначив він і висловив сподівання, що у новому парламенті відбуватиметься співпраця всіх політичних сил.

Говорячи про забезпечення особистого голосування, політик наголосив на тому, що необхідно навести порядок та дисципліну в усіх фракціях. «Ми бачимо, що сьогодні є стабільна більшість. Також необхідно, щоб опозиція не йшла з зали, а працювала».

Щодо підтримки кандидатури Миколи Азарова на посаду Прем’єр-міністра, яку висловив парламент, народний депутат зауважив, що це було обґрунтовано. «Ми бачимо, що у 2008 році відбувалося падіння промисловості, по багатьох галузях воно сягало 70%, а гривня знецінилася в рази. Тоді як дії вже нашого Уряду були набагато ефективніші», - резюмував Владислав Лук’янов.

 

 

Інші персони

Прем'єр-міністр України, Член Президії партії
Депутат Верховної Ради України
Депутат Верховної Ради України
Член Президії партії, Керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента
Депутат Верховної Ради України, Голова фракції, Член Президії партії
Депутат Верховної Ради України, Член Президії партії
Депутат Верховної Ради України, Заступник голови фракції
Депутат Верховної Ради України, Заступник голови фракції
Член Президії партії
Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури України, Член Президії партії
Інші депутати