Від стабільності — до добробуту!
30 травня 2013 17:28

Володимир Макеєнко: Фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ буде виконувати рішення КС щодо виборів у столиці

Народний депутат України, член парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Володимир Макеєнко наголосив, що фракція ПР буде виконувати рішення КС щодо виборів у столиці. Про це він заявив в четвер, 30 травня.

«Ми не будемо обговорювати рішення Конституційного Суду, а будемо його виконувати. Ми зареєструємо проект постанови  про проведення виборів у ті терміни, які вказані у рішенні КС», - зауважив Володимир Макеєнко.

Він нагадав, що раніше саме представники фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ звернулися до Конституційного Суду за роз’ясненням ситуації, адже дійсно строк виборів у Києві було порушено. «Вони (представники опозиції. – Ред.) програли вибори у Києві у 2008 році, а потім сховалися від цієї проблеми», - додав парламентарій.

Що стосується Київради, то за його словами, відповідно до законодавства повноваження депутатів, у тому числі і місцевих рад, припиняються в момент прийняття присяги депутатами наступного скликання. «Тобто депутати Київради припинять свої повноваження у той момент, коли буде обрана новий склад Київради. Ми маємо час для того, щоб прийти до згоди і прийняти єдиний закон про столицю, де об’єднати посади Голови Київської міської адміністрації і Голови Київради, щоб у столиці був дійсно один господар», - заявив політик.

Відповідаючи на питання журналістів, як він оцінює позицію представників опозиції щодо рішення КС по виборах у столиці, Володимир Макеєнко зазначив: «У них до цього часу немає єдиного кандидата на посаду мера Києва. Тому я думаю, що вони зараз радіють більше за всіх. А всі їхні постанови – це лише спосіб відволікти увагу від того, що відбувається насправді».

Прес-служба ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Останні новини