Від стабільності — до добробуту!
15 квітня 2013 12:22

Олександр Єфремов: У фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ вже повністю підготовлений законопроект, що передбачає зняття депутатської недоторканності

Народний депутат України, Голова парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олександр Єфремов підкреслив, що у фракції ПР уже повністю підготовлений законопроект, який передбачає зняття депутатської недоторканності. Про це він заявив на брифінгу в понеділок, 15 квітня, після засідання Погоджувальної ради.

«Що стосується питання зняття депутатської недоторканності, то у нас є закон, який повністю відпрацьований і пройшов розгляд у Конституційному Суді. Ми можемо прийняти цей закон і скасувати депутатську недоторканність», - зазначив політик.

За його словами, представникам опозиції не варто лукавити, кілька років поспіль розповідаючи про те, що треба скасувати депутатську недоторканність, а взяти і проголосувати за підготовлений представниками ПР законопроект.

«Проте як тільки починають говорити (представники опозиції. - Ред.), що вони разом із цим (зі зняттям депутатської недоторканності. - Ред.) хочуть розглянути питання про зняття недоторканності з Президента та суддів, то там відразу виникає необхідність рішення КС та змін до Конституції. Це абсолютно інша процедура, це шлях у нікуди й обман виборців», - підкреслив Олександр Єфремов.

Прес-служба ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

 

 

Відмічені персони

Останні новини