Від стабільності — до добробуту!
3 жовтня 2012 11:57
5 1

Андрій Клюєв: Новий парламент дозволить прискорити проведення президентських реформ

Керівник Центрального виборчого штабу ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Андрій Клюєв переконаний, що обрання нового складу парламенту України дозволить прискорити реалізацію президентських реформ. Про це він сказав в інтерв'ю інформаційному агентству «Reuters».

За його словами, мета широкомасштабних реформ, розпочатих за ініціативою Президента України Віктора Януковича, - підвищення рівня і якості життя українського народу на базі розвитку економіки країни.

«Ми реалізуємо податкову реформу - був ухвалений Податковий кодекс, реалізована реформа митниці - був прийнятий Митний кодекс. Зараз іде реформа судової системи, прийнято новий Кримінально-процесуальний кодекс. Розпочато реформи освіти та охорони здоров'я. Завершується адміністративна реформа. Фактично в усіх напрямках тривають  широкомасштабні реформи», - сказав Андрій Клюєв.

Також, за його словами, величезні кроки зроблені у сфері дерегуляції економіки. Чинна влада в 10 разів скоротила кількість різноманітних платних послуг та кількість ліцензій, необхідних для ведення бізнесу, послідовно скорочується податковий тягар, зазначив керівник Центрального виборчого штабу ПР.

Він нагадав, що також ухвалено низку законів, спрямованих на стимулювання інвестиційної діяльності та створення нових робочих місць. «Тільки на основі розвитку економіки ми збільшимо соціальні стандарти і підвищимо якість життя», - підкреслив Андрій Клюєв.

Він заявив, що за 2 роки всі соціальні стандарти збільшилися в середньому на 35%-40%.

Водночас керівник Центрального виборчого штабу ПР зазначив, що працювати чинній владі ще є над чим. «Звичайно, не всі реформи дають миттєвий бажаний результат. Крім цього, існує достатньо серйозна протидія проведенню реформ з боку деяких чиновників на місцях і деяких наших конкурентів з боку політичних сил. Але ми йдемо вперед. Новий парламент дозволить нам швидше просуватися до успішної реалізації президентських реформ», - сказав Андрій Клюєв.

Прес-служба Андрія Клюєва

Відмічені персони

Останні новини